تحقیقات میدانی در جوامع مختلف نشان می دهد دو موضوع راهبردی در ارتباط با شیوه برخورد پزشکان با بیماری سرطان و بیماران مبتلا به آن مورد توجه استادان علوم پزشکی است:

اول تقدم پیشگیری بر درمان و دوم حفظ روحیه بیمار مبتلا به سرطان و همکاری او با کادر درمانی. از سوی دیگر ایجاد مشارکت بیماران برای مواجهه با بیماری وافزایش روحیه مثبت آنها حین درمان هنر برقراری ارتباط موثر پزشکان و کادر درمانی با بیماران محسوب می شود. رسالت مهمی که شامل تعامل ارتباطی و شیوه اطلاع رسانی به بیماران مبتلا به سرطان؛ است.  کتاب حاضر را اشرف کریمی راهجردی نوشته و نشر راش آن را منتشر کرده است. کاربران سایت می توانند نسبت به دریافت کتاب که توسط ناشر و مولف در اختیار روزنامه‌نگاری الکترونیک قرار گرفته است، اقدام کنند. برای پرداخت مبلغ سفارش اینجا را کلیک کنید. همچنین جهت ارتباط با نویسنده کتاب می توانید با پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مکاتبه نمایید.

بهای نسخه مکتوب 80000 ریال، 10 درصد تخفیف ویژه سایت، قابل پرداخت 72000 ریال + 60000 ریال هزینه ارسال در تهران و 80000 ریال هزینه ارسال به شهرستان

بهای نسخه انلاین: 20000 ریال.

لطفا پس از تعیین نوع سفارش، جهت پرداخت از لینک بالا استفاده نموده و سپس با مرکز پخش به شماره زیر تماس حاصل نمایید.


تلفن مرکز پخش: 989122931654+